طراحی داخلی, مقالات آموزشی

بیرون زدگی دیوار وستون های خانه و ایده های جذاب و شیک برای تزیین آنها

تزیین بیرون زدگی دیوار

تزیین ستون دیوار

تزیین ستون دیوار ,امروزه با توجه به رشد بی رویه ی جمعیت و گسترش شهر نشینی، سرعت ساخت و ساز های غیر اصولی نیز پیشرفت کرده است. و نا خودآگاه شاهد فضاهایی مسکونی هستیم که غالبا دارای نواقصی هستند که در اصطلاح به آن ها قناسی ساختمان گفته می شود. یکی از نواقص ساختمان ها که می تواند چهره ی فضای شما نامطلوب کند بیرون زدگی های دیوار هسنتد. به همین منظور امروز ما می خواهیم شما را با ایده های تزیین ستون دیوار آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

تزیین بیرون زدگی دیوار با قاب عکس

تزیین ستون دیوار

تزیین ستون دیوار

اولین ایده ای که برای تزیین این قناسی ها به ذهن می رسد استفاده از قاب عکس ها می باشد. اما باید بدانید که کدام چیدمان می تواند ظاهر این دیوار شما را تغییر دهد.

اولین ایده ای که برای تزیین بیرون زدگی دیوار به ذهن می رسد استفاده از قاب عکس ها می باشد.

تبدیل بیرون زدگی دیوار به نقطه ی کانونی فضا

  1. یکی از ایده های تزیین این گونه نواقص ، برجسته تر کردن نقص موجود در فضا می باشد. به طور مثال در این تصویر با تغییر ظاهر دیوار و رنگ آمیزی خاص دیوار، دیوار تبدیل به یکی از نقاط کانونی فضای اتاق شده است.  با چیدمان مناسب سایر مبلمان اتاق ظاهر جذابی به این فضا بخشیده است. شما نیز می توانید برای تزیین بیرون زدگی های دیوارتان از کاغذ دیواری و یا رنگ های جذاب و برجسته استفاده کنید.
    تزیین ستون دیوار

    تزیین ستون دیوار

یکی از ایده های تزیین این نواقص، برجسته تر کردن نقص موجود در فضا می باشد.

تبدیل بیرون زدگی دیوار به ویترین

تزیین ستون دیوار

تزیین ستون دیوار

با خالی کردن بخشی از دیوار همانند تصویر و ایجاد طبقه در آن می توانید دیوار بیرون آمده را تبدیل به یک ویترین و یا طبقه ی جذاب کنید. حتی می توانید از آن به عنوان یک کتابخانه استفاده کنید. و به سادگی ظاهر منحصر به فردی به فضای اتاق تان ببخشید.

با خالی کردن بخشی از دیوار می توانید دیوار بیرون آمده را تبدیل به یک ویترین و یا طبقه ی جذاب کنید.

تبدیل بیرون زدگی دیوار به پارتیشن

بیرون زدگی دیوار

بیرون زدگی دیوار

گاهی با کمی خلاقیت می توانید دیوار ناقص بیرون آمده ی خودتان را تبدیل به یک پارتیشن خلاقانه کنید. و از فضای اطراف آن استفاده ی بهینه کنید. این فضا می تواند تبدیل به یکی از فضاهای اصلی و یا گوشه ی دنجی در دکوراسیون منزل شما شود.

با کمی خلاقیت می توانید دیوار ناقص بیرون آمده ی خودتان را تبدیل به یک پارتیشن خلاقانه کنید.

ایجاد کمد در این جرزها

بیرون زدگی دیوار

بیرون زدگی دیوار

یکی دیگر از ایده های کاربردی که می توانید ازاین نواقص استفاده ی کاربردی داشته باشید, تبدیل این نواقص به کمد و فضاهای این چنینی می باشد. با این کار علاوه بر استفاده ی بهینه از فضای داخلی تان می توانید و بیرون زدگی های دیوارتان را بپوشانید. و چهره ی دیگری به فضای داخلی تان ببخشید.

تبدیل آنها به کمد و فضاهای این چنینی می باشد.

تبدیل جرزها به آکواریوم

تزیین ستون دیوار

تزیین ستون دیوار

یکی دیگر از ایده های پر طرفدار تزیین این نواقص تبدیل آن ها به آکواریوم و یا فضاهای دکوراتیو این چنینی می باشد. که می توانید از یک طراح برای این منظور کمک بگیرید.

ایده های پر طرفدار تزیین این عناصر تبدیل آن ها به آکواریوم و یا فضاهای دکوراتیو می باشد.

پوشاندن ستون ها با شلف

همان طور که در تصویر می بینید با کمک جرزها و شلف، نواقص موجود در فضا پوشانده شده است.شما هم می توانید اطراف این قناسی را شلف قرار دهید و فضای موجود را تبدیل به یک فضای کاربردی نمایید. تزیین ستون دیوار

می توانید اطراف آن را شلف قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *