اتاق کودک, طراحی داخلی و معماری مسکونی, مقالات آموزشی

اتاق کودک-طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک:  آیا اتاق جدید کودک شما آماده است؟

اتاق کودک

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک :  آیا اتاق جدید کودک شما آماده است؟ : دکوراسیون اتاق کودکان در روند انتقال از نوزادی به کودکی ، از کودکی به جوانی به طور مداوم تغییر می کند. بنابراین آیا اتاق برای کودک شما که از نوزادی به کودکی گذشته است آماده است؟ او اکنون از نوزادی به کودکی می رود. وقت آن است که زمان تغییر در اتاق او نیز فرا برسد. کودک درونی خود را بیرون بیاورید و یک اتاق شگفت انگیز و پر از خلاقیت برای کودک خود طراحی کنید. اگر نمی دانید چگونه ، راهنمای ما را بخوانید.

گزینه ها برای دکوراسیون اتاق کودکان افزایش یافته است

آیا به یاد می آورید که از بچگی اتاق خواب شما چگونه بود؟ در واقع ، احتمالاً بسیاری از ما اتاقی برای خودمان نداریم. ما در اتاق با خواهر و برادرهایمان مشترک بودیم. همچنین ، مبلمان هرگز با در نظر گرفتن ما انتخاب نشدند. شاید ما نه یک میز کار راحت و نه یک کاغذ دیواری رنگارنگ روی دیوار خود داشته باشیم …

با این حال ، شاهزاده ها و پرنسس های کوچک امروز بسیار خوش شانس هستند. بسیاری از مارک های ارزان قیمت وجود دارد که می توانید اتاق آنها را برای آنها مرتب کنید و والدینی هستند که قصد دارند با دنبال کردن رسانه چاپی و اینترنت تصورات فرزندان خود را توسعه دهند.

دکوراسیون اتاق های کودکان خلاق

به عنوان والدین امروزی ، در حالی که اتاق های خلاقانه ای برای آنها آماده می کنیم ، همه کودک کم و بیش کودک درونی خود را نشان می دهیم و به نوعی از آنچه در گذشته نمی توانستیم تجربه کنیم ، لذت می بریم. بنابراین برای تهیه اتاق های خلاقانه و خلاق تر از کودکان چه می توانیم انجام دهیم؟ شما گزینه های زیادی دارید ، از مبلمان گرفته تا رنگ ، همه آنها در اینجا منتظر شما هستند.

در طراحی اتاق کودکتان به یاد داشته باشید باید فضا سرگرم کننده باشد

اتاق کودک خود را به یک زمین بازی کامل تبدیل نکنید ، اما لذت بردن از کودک را فراموش نکنید. به عنوان مثال ، اگر تختخواب سفری در اتاق او وجود دارد ، زیر آن زمین بازی برای او آماده کنید. با پوشاندن پارچه ای ضخیم در این قسمت می توانید یک پناهگاه مخفی نیز برای او ایجاد کنید. یا می توانید یک تخت تخت خواب سفری با سرسره برای او انتخاب کنید. وقتی بزرگ شد ، می توانید سرسره را برداشته و نردبانی را در این قسمت قرار دهید. شما می توانید نیم تنه های مقوایی حیوانات را به دیوارها ، ستاره هایی که در تاریکی بر سقف می درخشند و برچسب ها را به دیوار بچسبانید ، و اتاق را با راه حل های ارزان قیمت لذت ببرید.

برنامه ریزی کمد لباس در اتاق کودک

کمد لباس کودک خود را شبیه به لباس خود تنظیم کنید. چه مقدار فضای آویز نیاز دارد ، چه تعداد کشو و قفسه باید داشته باشد ، چه تعداد از وسایل را می توانید در تعداد زیادی از آنها جای دهید. آویزهای قابل تنظیم ارتفاع می توانند یک انتخاب کاملا منطقی برای دکوراسیون اتاق کودکان باشند.

از آنجا که ارتفاع لباس ها متفاوت است ، می توانید طول آویز را متناسب تنظیم کنید. اگر از آویز دارای آسانسور استفاده می کنید ، می توانید دسترسی فرزندتان را به لباس های خود راحت کنید.

محل ذخیره سازی و کمد در اتاق خواب کودک 

کمد ملافه ها خود در محل ذخیره سازی یک انتخاب هوشمندانه برای صرفه جویی در فضا هستند. با این حال ، هنگام انتخاب تخت خواب مراقب باشید که خیلی بلند نباشد. به این ترتیب در صورت سقوط آسیب کمتری می بیند. حتی اگر کودک شما خیلی کوچک است ، تخت تختخواب سفری انتخاب نکنید.

منطقه کار خود را برنامه ریزی کنید

فرزند شما ممکن است خیلی کوچک باشد و بدون کمک روی صندلی بنشیند. اما هنوز یک فضای میز در اتاق او برنامه ریزی کنید. لازم نیست میز خیلی بزرگ باشد. بگذارید این یک طرح استاندارد باشد تا بتوانید هنگام بزرگ شدن به راحتی از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه او مدرسه را شروع می کند ، مطمئن شوید که یک کشو زیر میز یا یک قفسه بالای آن قرار دارد.

با سطوح دیواری بازی کنید

در دکوراسیون اتاق کودکان نمی توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید. با استفاده از نوار نقاشی می توانید نقاشی هایی را روی دیوارهای اتاق نقاشی کنید. همچنین می توانید استنسیل ها را در نظر بگیرید. یا می توانید روی دیوارها با استفاده از نوارهای واشی الگوهای گرافیکی ایجاد کنید. مطمئن باشید که واقعاً نتایج موفقی خواهید گرفت.

 

 

 

منبع: پویانو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *